Manor Park Primary School, Greyhound Road, Sutton, Surrey, SM1 4AW
The Russell School, Petersham Road, Richmond, TW10 7AH
078-7836-2878
info@hafezpersianschool.co.uk

School Timetable

Timetable 2019- 20pen

Rooms\Sessions جلسه ی اول کلاس فارسی 9 تا 10.55 صبح فعالیتهای فوق برنامه 11 تا 10.55 صبح جلسه ی دوم کلاس فارسی 11.05 صبح تا 13.00 بعدازظهر
اتاق شماره ی 1 کلاس پیش دبستانی کتی بهارلو 9.00 – 10.55 صبح تمرین تصنیف خوانی
کتی بهارلو / مریم نیامی
11 تا 11.45
تصنیف خوانی به همراه
موسیقی - بهنام علی پور
11.40 تا 12 ظهر
اتاق شماره ی 2 A Level نازنین ابوالخیریان کلاس اول دبستان – گروه جدید نازنین ابوالخیریان - آذر احقاقی
اتاق شماره ی 3 کلاس اول دبستان – گروه قد یم بهاره ایزدی 9.00 – 10.55 صبح قصه خوانی و قصه نویسی
کاردستی وکارهای هنری در
ارتباط با داستان حسن کچل
بهاره ایزدی (کلاس اول و دوم)
اتاق شماره ی 4 کلاس دوم آذر احقاقی
اتاق شماره ی 5 کلاس سوم زهرا خدا بنده لو کلاس مکالمه زهرا خدا بنده لو
اتاق شماره ی 6 کلاس چهارم فرح اربابی قصه خوانی و قصه نویسی
کاردستی وکارهای هنری در
ارتباط با داستان حسن کچل
فرح اربابی (کلاس سوم و چهارم و پنجم)
اتاق شماره 7 کلاس پنجم ناهید کوچک کلاس GCSE ناهید کوچک
اتاق شماره 8 آموزش تار و سه تار
بزرگسالان
بهنام علی پور 9.30 تا 10.55 صبح
آموزش ضرب (تنبک)
عموم دانش آموزان علاقه مند
بهنام علی پور 11 تا 11.40 صبح
سالن نمایش حسن کچل از کارهای
زنده یاد علی حاتمی
سیما مدنی – بهنام علی پور - کتی بهارلو 11 تا 12.30 بعدظهر
کلاس پیش دبستانی کتی بهارلو 9.00 – 10.55 صبح
جلسه ی اول کلاس فارسی 9 تا 10.55 صبح
تمرین تصنیف خوانی
کتی بهارلو / مریم نیامی
11 تا 11.45
تصنیف خوانی به همراه
موسیقی - بهنام علی پور
11.40 تا 12 ظهر
فعالیتهای فوق برنامه 11 تا 10.55 صبح
جلسه ی دوم کلاس فارسی 11.05 صبح تا 13.00 بعدازظهر
A Level نازنین ابوالخیریان
جلسه ی اول کلاس فارسی 9 تا 10.55 صبح
فعالیتهای فوق برنامه 11 تا 10.55 صبح
کلاس اول دبستان – گروه جدید نازنین ابوالخیریان - آذر احقاقی
جلسه ی دوم کلاس فارسی 11.05 صبح تا 13.00 بعدازظهر
کلاس اول دبستان – گروه قد یم بهاره ایزدی 9.00 – 10.55 صبح
جلسه ی اول کلاس فارسی 9 تا 10.55 صبح
قصه خوانی و قصه نویسی
کاردستی وکارهای هنری در
ارتباط با داستان حسن کچل
بهاره ایزدی (کلاس اول و دوم)
فعالیتهای فوق برنامه 11 تا 10.55 صبح
جلسه ی دوم کلاس فارسی 11.05 صبح تا 13.00 بعدازظهر
کلاس دوم آذر احقاقی
جلسه ی اول کلاس فارسی 9 تا 10.55 صبح
فعالیتهای فوق برنامه 11 تا 10.55 صبح
جلسه ی دوم کلاس فارسی 11.05 صبح تا 13.00 بعدازظهر
کلاس سوم زهرا خدا بنده لو
جلسه ی اول کلاس فارسی 9 تا 10.55 صبح
کلاس مکالمه زهرا خدا بنده لو
فعالیتهای فوق برنامه 11 تا 10.55 صبح
جلسه ی دوم کلاس فارسی 11.05 صبح تا 13.00 بعدازظهر
کلاس چهارم فرح اربابی
جلسه ی اول کلاس فارسی 9 تا 10.55 صبح
قصه خوانی و قصه نویسی
کاردستی وکارهای هنری در
ارتباط با داستان حسن کچل
فرح اربابی (کلاس سوم و چهارم و پنجم)
فعالیتهای فوق برنامه 11 تا 10.55 صبح
جلسه ی دوم کلاس فارسی 11.05 صبح تا 13.00 بعدازظهر
کلاس پنجم ناهید کوچک
جلسه ی اول کلاس فارسی 9 تا 10.55 صبح
فعالیتهای فوق برنامه 11 تا 10.55 صبح
کلاس GCSE ناهید کوچک
جلسه ی دوم کلاس فارسی 11.05 صبح تا 13.00 بعدازظهر
آموزش تار و سه تار
بزرگسالان
بهنام علی پور 9.30 تا 10.55 صبح
جلسه ی اول کلاس فارسی 9 تا 10.55 صبح
فعالیتهای فوق برنامه 11 تا 10.55 صبح
آموزش ضرب (تنبک)
عموم دانش آموزان علاقه مند
بهنام علی پور 11 تا 11.40 صبح
جلسه ی دوم کلاس فارسی 11.05 صبح تا 13.00 بعدازظهر
جلسه ی اول کلاس فارسی 9 تا 10.55 صبح
نمایش حسن کچل از کارهای
زنده یاد علی حاتمی
سیما مدنی – بهنام علی پور - کتی بهارلو 11 تا 12.30 بعدظهر
فعالیتهای فوق برنامه 11 تا 10.55 صبح
جلسه ی دوم کلاس فارسی 11.05 صبح تا 13.00 بعدازظهر

 

 والدين محترم خواهشمندم توجّه داشته باشيد كه همه ى دانش آموزان( به جز کلاس جی سی اس ای ، اول جدید و پیش دبستانی  ) 3 ساعت كامل یعنی از ساعت 9 تا 12 ظهر باید در مدرسه حضورداشته باشند

همه ی فعّاليّتهاى اضافی از ساعت 11 تا 12 صورت خواهد گرفت . هدف از برگزارى اين كلاسها تمرين و استفاده متنوع از زبان فارسى در قالب شعر، ريتم و تصنيف، موسيقى و رقص و نمایش اصيل سنتى ایرانى مى باشد

.شركت همه ى دانش آموزان در این كلاسها اجبارى است ولی همه ی دانش آموزان بنابر علاقه و توانایی شان کلاس بندی خواهند شد

.كلاسهاى آموزش تمبك و سه تار بنا بر تمايل فرزندتان و با ثبت نام قبلی خواهد بود